FakeHost/cs

From OnlineGamesNetWiki
Jump to: navigation, search

Fakehost

Fakehost (také nazýván vhost) je funkce, která nahradí část tvého skutečného hostu za účelem zvýšení ochranu tvého soukromí, protože v některých případech je maska hostu tvá aktuální IP - nebo může být odvozena z tvého hostu.

Jediný fakehost dostupný pro normální uživatele je:

ident@authnick.user.OnlineGamesNet

Jak ho získám?

  1. Musíš mít AuthServ účet na OGN (podívej se na tuto stránku pro detaily).
  2. Musíš být na svůj účet přihlášen.
  3. Poté, co se přihláeíš, musíš použít tento příkaz:

/mode nick +x

/as set autohide 1

První příkaz se používá k nastavení fakehostu.
Druhý se používá pro automatizaci tohoto procesu - skrytí masky tvého hostu pokaždé, když se přihlásíš na účet. Pokud druhý příkaz není zapnutý, pak budeš muset používat /mode nick +x pokaždé, když se přihlásíš. Takže je silně doporučeno si toto zautomatizovat.


Speciální FakeHosty

Od okamžiku, kdy začneš často používat příkaz whois, si všimneš, že někteří uživatelé mají speciální FakeHost. Tyto FakeHosty jsou určeny pro lidi, kteří náleží do "oficiálního teamu" nějaké GameForge hry (jako je OGame, Gladiatus, Ikariam atd.). Také rozdílné FakeHosty používají různí poskytovatelé BNC (jako např. JaBSnG nebo Noradim). Ty se nazývají vhosty .
Nakonec i tým serveru Online Games má své speciální FakeHosty. Ty mají následující formáty:

ident@authnick.PozicevTeamu.hraDoména

  • např. max@max.gameoperator.IkariamCom


ident@authnick.supportXX.OnlineGamesNet

  • např. pete@pete.supportEs.OnlineGamesNet


kde XX je mateřský jazyk pomocníka.

Toto jsou 2 příklady FakeHostů, ale nejsou jediné! Jednoduše jakýkoli FakeHost, který vypadá jinak, než authnick.user.OnlineGamesNet je speciální FakeHost.
Pro Teamové FakeHosty je host používán jako určité ID člena teamu a všichni členové teamu mají tyto hosty, pro usnadnění jejich identifikace pro uživatele. V případě, že potřebuješ podporu nebo radu ke hře, vždy si zkontroluj přes /whois nick pokud je to opravdu člen teamu, se kterým chceš mluvit a ne někdo, kdo se za něj třeba vydává.