Watchdog/tr

From OnlineGamesNetWiki
Jump to: navigation, search

Watchdog Amaç

Watchdog ChanServ, AuthServ ve diğer hizmetler gibi bir şebeke hizmet değildir. Ancak, Watchdog hala belirtilen ve önemli işlevi olan bir bottur..Resmi kanallarda kullanıcı ve botların 'zararlı' eylemlerine yaptırımlar uygular. Online oyunda izinsiz bağlantılar olabilir OnlineGamesNet yayınladıkları haricin'de, pornografik veya huzursuz içerik veya başka bir şey tarafından yasaklanmış kötü amaçlı yazılım bağlantıları olmamalıdır.Şebeke KurallarıOGN.

Watchdog Hizmeti

Watchdog bir kullanıcı, ağ kuralları ihlali tanımlar, hakkında birçok olasılık vardır. 'Bunlar Nedir:

Anti Spam Görevi

 • Kullanıcıların gereksiz bağlantı linkleri (Diğer kullanıcılara motive amaçlı gönderilen link ile ziyaretçi kazanması,aynı zamanda sanal para kazanması), Genel olacak ilk ihlalinde değişken olmakla birlikte kullanıcının atılarak uyarılır.
 • Tekrarlanan gönderme (aynı veya farklı kanallarda) nedeniyle bir saat Gline ile daha fazla istenmeyen bağlantıların giderilmesi ve durdurma amaçlı kullanılır..Gönderilen linkler içerikleri daha kötüyse bu süre uzayacaktır.

Anti virus Görevi

 • Virüs gibi veya daha genel olarak konuşulan malware bağlantılar tedbirsiz kullanıcılara daha büyük bir tehdittir, verilen bağlantılar Genelde doğrudan Gline yaptırımı uygulanır. Kısa süreli (bir saat) olur ya da bilerek 'irc solucanı' gönderenler tüm gün boyunca yaptırım uygulanır.

Watchdog beni Yasakladı.

 • Beni Watchdog yasaklandı, ne yapacağım? ?
  • Watchdog sizi attıysa ve glines uzaklaştırmasında haklı durumdaysa (yasaklanmış kötü link gönderdiysen) beklemeniz gerekir yasak süreci Gline tarafından dolana kadar.


 • Beni Watchdog yasakladı bu yasağı kaldırmak için konu hakkında destek takımı bana yardım edebilirmi?
  • Basit Cevap: Hayır "İrc destek" yasağı kaldırmak için gerekli yetkiye sahip değiller. Gline yasak sürecini değiştiremezler. Sadece IRCops'lar bu yetkilere sahiptirler fakat o konuda rahatsız edilmemelidir. Watchdog ettiği yaptırımlar tartışmaya açık değildir. Durum eğer gerçekten, gerçekten, sizi ikna, etmediyse Gline haksız olduğunu düşünüyorsanız.Link'i okuyabilirsiniz

link yasağı kaldırmak için geçerli durumlar.


 • Beni Watchdog yasaklandı; önceki farklı bir bağlantı yasağı sadece, yeniden katılmam sona erdiriliyor?
  • Basit yeniden: Kesinlikle hayır! Yasak /Gline süreci dolana kadar bekleyin; Bu tür davranış tespitinde IP uzun hatta kalıcı uzaklaştırmayla sonuçlanır.